Ponad 80-kilometrową trasę pokonał Łukasz Karlik i Łukasz Czyż. Nasi pracownicy wzięli udział w XIX Biegu Rzeźnika, który wiódł czerwonym szlakiem bieszczadzkim z Komańczy do Cisnej.

Ponad 800 biegaczy stanęło w Komańczy na starcie XIX Biegu Rzeźnika. Łukasz Karlik i Łukasz Czyż, stanowili drużynę Euroterminala Sławków tzw. ES Team.
Zgodnie z tradycją zespoły musiały przebyć całą trasę w niezmienionym składzie. Natomiast ukończenie takiego biegu jest o wiele trudniejsze w parze niż w pojedynkę.
Bieg w parze uczy też odpowiedzialności zarówno za siebie, jak i za partnera z drużyny. Trasa podzielona była na 5 odcinków, na których znajdowały się punkty kontrolne i wiodła bieszczadzkimi szlakami turystycznymi z Komańczy do Cisnej, gdzie znajdowała się meta.

W kwalifikacji generalnej Łukasz Karlik i Łukasz Czyż zajęli 204 miejsce na 408 par startujących.

Jak twierdzą nasi biegacze pokonanie tego biegu jest bardzo wyczerpujące. Boli prawie wszystko, czasami nawet im się wydawało, że bolą włosy. Jednak satysfakcja z jego pokonania, widoki na trasie, spotykani ludzie, świetna organizacja biegu oraz medal wynagradzają wszystko i przyciągają znowu.

Jesteśmy, jak zawsze zresztą, przedumni z Waszej odwagi i energii!

Gratulujemy kolegom i życzymy dalszych sukcesów.